Przewijaj w dół.
Media Pracownia
Kreacja silnych marek oraz tworzenie zaawansowanych stron www to zadania, na których skupia się Media Pracownia. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i pasjonatów ukierunkowanych na realizację celów. Nasz klucz to użyteczność oraz doskonały design. Budujemy strategię marki, zajmujemy się jej komunikacją oraz zarządzaniem. Kochamy wyzwania i naszą pracę.
Pasja i profesjonalizm
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których połączyła pasja do tworzenia. Tworzymy jasną
i klarowną komunikację pomiędzy marką
a konsumentem. Kreowane przez nas produkty posiadają wyraźną osobowość, są czytelne, zachowują siłę i zdecydowanie. Wieloletnie doświadczenie w łączeniu zaawansowanej technologii i doskonałego designu pozwala nam na przekraczanie kolejnych granic. Zgodnie z popularnym powiedzeniem - sky is the limit.
Marcin Pałaszyński
founder / art director / designer

Założyciel mediapracownia.pl. Kocha wyzwania i przekraczanie kolejnych granic. Gdyby urodził się w XV wieku, prawdopodobnie znalazłby się na jednym statku z Krzysztofem Kolumbem. Projektuje, tworzy strategie oraz wizje marki. Przywiązuje dużą wagę do detali. Jest miłośnikiem architektury i literatury s-f.

W wolnych chwilach ratuje poznańskie neony od zapomnienia.

Serce, wiedza i ciężka praca
Każdy z naszych projektów powstaje dzięki pełnemu wykorzystaniu naszego potencjału, co pozwala na osiągnięcie sukcesu. Współczesny świat jest przepełniony rozmywającymi się markami, dlatego ich tożsamość jest niezwykle ważna. Podniesiona rozpoznawalność pozwala na swobodne poruszanie się we wszystkich mediach interaktywnych, zaczynając od social media, działań ATL, po virale, marketing szeptany czy real-time-marketing.

Skupiamy się na interesie indywidualnego klienta. Analizujemy i oceniamy jego potrzeby przed prezentacją dedykowanej propozycji. Pozwala nam to idealnie dopasować się do profilu działalności klienta. Podczas współpracy prowadzimy aktywną komunikację, podsumowując każdy etap oraz konstruktywnie nad nim pracując.
Z wyrazami wdzięczności
Dziękujemy naszym klientom, dzięki Wam stajemy się coraz lepsi.
Zapraszamy agencje
Jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami marketingowymi oraz interaktywnymi, które
z chęcią wspomożemy w tworzeniu wyjątkowych projektów.